| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Bore Range | 83.00-83.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | 1.30mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177278 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 445,00mm |
| Package Weight | 290.00g |
| Package Width | 218,00mm |