| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring Bereik | 88.00-88.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 4 |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | 1.88mm |
| Klep | 16 |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177599 |
| Afbeelding Info | These images are actual |