| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 80.00-80.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Fiber w/ Steel Core |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564117243 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 11,00mm |
| Lengte verpakking | 445,00mm |
| Gewicht verpakking | 156.00g |
| Verpakking Breedte | 216,00mm |