| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 72.00-72.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .040in |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564117588 |
| Afbeelding Info | These images are representative |