| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring Bereik | 95.00-95.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | 1.68mm |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177377 |
| Afbeelding Info | These images are actual |