| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 95.00mm |
| Bore Range | 95.00-95.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | 1.68mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177377 |
| Image Info | These images are actual |