| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 79.00-79.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564116703 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 11,00mm |
| Lengte verpakking | 222,00mm |
| Gewicht verpakking | 70.00g |
| Verpakking Breedte | 165,00mm |