| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 79.00-79.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Position | Top End |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564116703 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 222,00mm |
| Package Weight | 70.00g |
| Package Width | 165,00mm |