| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 50.50-52.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564114563 |
| Hoogte verpakking | 8,00mm |
| Lengte verpakking | 143,00mm |
| Gewicht verpakking | 30.00g |
| Verpakking Breedte | 134,00mm |