
€941.05
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 36.69mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.09mm |
| Volume koepel | -22.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8750XX |
| Merk | Wiseco |