| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Bottom End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564115560 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 279,00mm |
| Gewicht verpakking | 104.00g |
| Verpakking Breedte | 203,00mm |