| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Bottom End |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564115560 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 17,00mm |
| Package Length | 279,00mm |
| Package Weight | 104.00g |
| Package Width | 203,00mm |