| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 105.79mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240781 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 536.00g |
| Verpakking Breedte | 269,00mm |