| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual (Alternate) | 105.79mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Type | DMB |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564240781 |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 54,00mm |
| Package Length | 269,00mm |
| Package Weight | 536.00g |
| Package Width | 269,00mm |