
€943.81
| Gewicht | 0.398 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 34.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -10.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9550XX |
| Merk | Wiseco |