
€943.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.20mm |
| Volume koepel | -26.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 3819XH |
| Lengte stang | 152.00mm |
| Beroerte | 80.00mm |
| Merk | Wiseco |