| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245905 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 23.20mm |
| Buitendiameter Binnen | 21.90mm |
| Veerconstante | 11.2 |