| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245500 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.60mm |
| Buitendiameter Binnen | 19.40mm |
| Veerconstante | 12.8 |