| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244619 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.70/19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Buitendiameter Binnen | 21.30mm |
| Veerconstante | 13.2 |