| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244665 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Veerconstante | 12.5 |