| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245114 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.20mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 17.60mm |
| Buitendiameter Binnen | 21.00mm |
| Veerconstante | 7.25 |