| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Diameter steel | 7.00mm |
| GTIN | 01037721241825 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 17.40mm |
| Binnendiameter Buiten | 23.10mm |
| Kit veer | SPR-V1107 |
| Kit Veer Qty | 8 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 200 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 23.10mm |
| Buitendiameter Buiten | 31.10mm |
| Retainer | RET-021 |
| Retainer Aant. | 8 |
| Stoelzoeker | SEAT-VW8V-1 |
| Stoelzoeker Qty | 8 |
| Druk op zitting | 92 @ 39.75 |
| Veerconstante | 11.17 |