| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721246059 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 23.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 12.70 (top)mm |
| Kit veer | SPR-A2416-BE1 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 11.00mm |
| Open Druk | 173@ 10 ; 164@ 10 |
| Buitendiameter Buiten | 24.00 (bottom)mm |
| Retainer | RET-A2416-N2 |
| Retainer Aant. | 24 |
| Druk op zitting | [email protected] ; 84@36 |
| Veerconstante | 8.0 |