| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Kit veer | SPR-A2095 ; SPR-H100DR-AU |
| Kit Veer Qty | 30 |
| Max. lift | 14.70mm |
| Open Druk | 228 @11 (exhaust) |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.20mm |
| Retainer | RET-AUVIT2 ; RET-AUVE/T1 |
| Retainer Aant. | 30 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1000 |
| Stoelzoeker Qty | 12 |
| Druk op zitting | 91 @ 33.2 (exhaust) |
| Veerconstante | 12.5 |