| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241798 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.00mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 18.00mm |
| Kit veer | SPR-TC25S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.40mm |
| Open Druk | 130 @ 10.5 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 25.00mm |
| Retainer | RET-2500/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SS-3012 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 55 @ 35.4 |
| Veerconstante | 7.6 |