| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241795 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1012 |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 13.60mm |
| Open Druk | 185 @ 11 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS60/T1B |
| Retainer Aant. | 24 |
| Stoelzoeker | SEAT-TS1015-1 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 80 @ 33.60 |
| Veerconstante | 9.6 |