| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721243257 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 24.00mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-M1007S |
| Kit Veer Qty | 24 |
| Max. lift | 14.50mm |
| Open Druk | 192 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 28.10mm |
| Stoelzoeker | SS-3025 |
| Stoelzoeker Qty | 24 |
| Druk op zitting | 88 @ 38.5 |
| Veerconstante | 10.5 |