| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| pa_type | P11 – 6mm valve stem |
| GTIN | 01037721242046 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.7/ 19.5 |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H021D-VE |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.50mm |
| Open Druk | 270 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 21.30mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Retainer | RET-NSR20/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 138 @ 37.5 |
| Veerconstante | 13.2 |