| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242098 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 22.80mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 18.80mm |
| Kit veer | SPR-HM1007BE/MC2 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 16.20mm |
| Open Druk | 203 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 24.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 28.00mm |
| Retainer | RET-M65-TBE |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-SS2717-2 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 75 @ 39 |
| Veerconstante | 12.80 |
| Klepslot | KPR-6T-ST |
| Ventielslot Qty | 32 |