| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 18.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 16.80mm |
| Binnendiameter Buiten | 22.20mm |
| Kit veer | SPR-H100DR |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 210 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 22.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.20mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 1060.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |
| Retainer | RET-K20A2/T2 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Druk op zitting | 85 @ 33.5 |
| Veerconstante | 12.5 |