| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245407 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 21.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 19.70mm |
| Kit veer | SPR-TS1015-BE |
| Kit Veer Qty | 20 |
| Max. lift | 11.10mm |
| Open Druk | 212 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 23.20mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.70mm |
| Retainer | RET-TS5.5-T1F-BE |
| Retainer Aant. | 20 |
| Druk op zitting | 85 @ 33.5 |
| Veerconstante | 12.7 |