| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244855 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.00mm |
| Buitendiameter Bodem | 26.50mm |
| Buitendiameter Bovenkant | 21.60mm |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 167,00mm |
| Gewicht verpakking | 1450.00g |
| Verpakking Breedte | 176,00mm |
| Veerconstante | 10.3lbs/mm |