| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242248 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.90mm |
| Kit veer | SPR-A2095 ; SPR-H1002D-AU |
| Kit Veer Qty | 40 |
| Max. lift | 12.00mm |
| Open Druk | 180 @10.5 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 29.10mm |
| Retainer | RET-AUVIT2 ; RET-AUVE/T1 |
| Retainer Aant. | 40 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1000 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 75 @ 33.70 |
| Veerconstante | 10.0 |