| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244337 |
| Lengte | 102.50mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 33.00mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 5.48mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 165,00mm |
| Gewicht verpakking | 462.00g |
| Verpakking Breedte | 171,00mm |