| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244334 |
| Lengte | 102.50mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 33.00mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 5.48mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 163,00mm |
| Gewicht verpakking | 470.00g |
| Verpakking Breedte | 174,00mm |