| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244742 |
| Lengte | 98.80mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.10mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 4.96mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 165,00mm |
| Gewicht verpakking | 362.00g |
| Verpakking Breedte | 174,00mm |