| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245016 |
| Lengte | 98.10mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 31.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.97mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 173,00mm |
| Gewicht verpakking | 694.00g |
| Verpakking Breedte | 163,00mm |