| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245437 |
| Lengte | 105.00mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Vorm | Flat |
| Diameter steel | 6.95mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |