| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721246009 |
| Lengte | 113.15mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 27.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Vorm | Dish |
| Diameter steel | 4.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 138,00mm |
| Gewicht verpakking | 368.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |