| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244499 |
| Lengte | 92.00mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 32.15mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,00mm |
| Lengte verpakking | 167,00mm |
| Gewicht verpakking | 730.00g |
| Verpakking Breedte | 176,00mm |