| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244847 |
| Lengte | 106.45mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Vorm | Dish |
| Diameter steel | 5.45mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |