| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245176 |
| Lengte | 110.20mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.50mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 4.95mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 960.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |