| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 29.00mm |
| Diameter steel | 5.94mm |
| Lengte | 106.00mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Positie | Exhaust |
| GTIN | 01037721246038 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 244,00mm |
| Gewicht verpakking | 808.00g |
| Verpakking Breedte | 165,00mm |