| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245427 |
| Lengte | 121.30mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.60 mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.96mm |
| Behandeling | Black Nitride |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |