| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.35mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Volume koepel | 10.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R83-895052-50 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |