| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.20mm |
| Compressie Hoogte | 30.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -18cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R89.20-SWF20070-0 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |