| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -4.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R93-SWN30115-0 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |