| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.01mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -11cc |
| GTIN | 01037721244795 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8900XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |