| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Compressie Hoogte | 26.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -1cc |
| GTIN | 01037721245423 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W7800XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |