| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | Std.cc |
| GTIN | 01037721244674 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W7750XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |